RSS RSS
Raspored Programa Sport Klub kanala  
06:00ATP 500 Hamburg Finale
08:00Klupske TV
08:30ATP Uncovered
09:00In Cycle
09:30Atletix
10:00Svijet nogometa
10:30PL Priče
11:00Football: Leverkusen – Lokomotiv
12:45Klupske TV
13:15Football: Galatasaray – Rapid
15:00PL Priče
15:30CH TV: Pellets – Chelsea
17:00Danska liga: Alborg – Midtjylland LIVE
19:00Austrian league: Rapid – Ried LIVE
21:00ATP Atlanta 1/2 Finale LIVE
23:00Cage Warriors: Copenhagen
01:00Trans World Sport
02:00ATP Atlanta 1/2 Finale LIVE
03:30WTA Baku and ATP Gstaad 1/2 Finale
07:45Na današnji dan
08:00ATP Gstaad: Quarterfinals
11:30ATP Gstaad: Semifinal 1 LIVE
13:15Chelsea TV: Pellets – Chelsea
15:00ATP Gstaad: Semifinal 2 LIVE
17:00ATP Atlanta: Quarterfinals
20:30WTA Baku: Semifinals
23:00Friendly: Arsenal - NY Red Bulls LIVE
01:00Austrian league: Rapid – Ried
02:45Friendly: Sevilla – Braunschweig
04:30ATP Gstaad: Semifinals
07:00Ukrajinski Superkup Shakthar Donetsk v Dynamo Kiev
09:00WTA Baku: Semifinals LIVE
13:00Svijet nogometa
13:30Premier League – Legends: Robert Pires
14:00Friendly: Udinese v Dinamo Moscow
16:00Ukrajinska liga: Illichivets – Volyn LIVE
18:00Friendly: Chelsea FC - WAC Wolfsberg
20:00Speedway: Great Britain LIVE
23:00ATP Gstaad: Semifinals
02:00Friendly: Chicago – Tottenham LIVE
04:00WTA Baku: Semifinals
08:15NBA West FINALE G4: Oklahoma City – San Antonio
10:00Football – prijateljska utakmica: Athletic Bilbao – Paderborn
11:45Euroleague: Fenerbache – Partizan
13:30Football – prijateljska utakmica: Galatasaray – Rapid
15:15Premier League: Legends – Sol Cambel
15:45Football – prijateljska utakmica: Chelsea – Wolfsburg
17:30Euroleague: Crvena zvezda – Lietuvos
19:15Football– prijateljska utakmica: Toronto – Tottenham
21:00ATP Atlanta 1/2 Finale LIVE
23:00Football – prijateljska utakmica: NY Red Bulls – Arsenal LIVE
01:00ATP Atlanta 1/2 Finale LIVE
03:00NBA West FINALE G4: Oklahoma City – San Antonio
04:45Premier League: Legends – Robert Pires
05:15Speedway: Great Britain
12:00M2M Russian Open Day 3 LIVE
15:00Alstom Open de France Day 2
19:00Honma Pilsen Golf Masters Day 3
22:00M2M Russian Open Day 3
01:00Scottish Open Day 3
Sport Klub

Sport Klub Televizija

Bulevar Zorana Đinđića 8a
11000 Beograd, Srbija

Telefon: +381(0)11/330-52-64

E-mail: office@sportklub.info

© Sport Klub 2010 - 2014