RSS RSS
Raspored Programa Sport Klub kanala  
06:00Kineska liga: Hebei - Yanbian
07:45Na današnji dan
08:00NBA - West Conference Finale: Oklahoma City - Golden State
10:00Nogomet - Turnir prijateljstva (U16): Osijek - Vardar LIVE
11:30Ekstremni Svijet Sporta
12:00Nogomet - Turnir prijateljstva (U16): Partizan – Sarajevo LIVE
13:45Nogomet - Turnir prijateljstva (U16): Dinamo - Velež LIVE
15:30Nogomet - Turnir prijateljstva (U16): Crvena zvezda - Željezničar LIVE
17:00NBA Live
17:15SK Mix
17:30NASCAR – All Star: Pregled
18:30Košarka - VTB liga Playoff 1/2 Finale: Zenit - UNICS LIVE
20:20FA Cup – Pregled
20:45Pallacanestro - Playoff 1/2 Finale: Venezia - Emporio Armani LIVE
22:40SK Mix
23:00Inside Grand Prix - Monte Carlo
23:30NBA - West Conference Finale: Oklahoma City - Golden State
01:30CHTV: Player Award
02:30NBA - East Conference Finale: Cleveland - Toronto LIVE
05:30Premier League Legends - Robbie Fowler
06:45Nogomet (U-16) Turnir prijateljstva: Partizan - Vardar
07:55Nogomet (U-16) Turnir prijateljstva: Rijeka - Sutjeska
09:05Njemački Kup FINALE: Bayern - Dortmund
11:05Španjolska liga Special: Marcos Senna - Number 19 that changed history
12:05Turska košarka Play-off: Efes - Darussafaka
13:45Njemačka košarka Play-off 1/2 Finale: Ulm - Fraport
15:25NBA Play-offs FINALE Zapada: Oklahoma City - Golden State
17:30Nogomet (U-16) Turnir prijateljstva: Vojvodina - Olimpija LIVE
19:00ATP Uncovered
19:30Premier League - Golovi sezone
20:30Švicarska liga: Basel - Grasshopper LIVE
22:30NBA Live
22:45Košarka - Pallacanestro Play-off 1/2 Finale: Avellino - Reggio Emilia
00:20Košarka VTB liga Play-off 1/2 Finale: Zenit - UNICS
01:55NBA Inside Stuff
02:30Turska košarka Play-off 1/2 Finale: Fenerbahce - Galatasaray
04:00Nogomet (prijateljska utakmica): NY Cosmos - Eibar LIVE
06:55     Škotska liga Play-off FINALE: Kilmarnock - Falkirk
08:45     Košarka VTB liga Play-off 1/2 Finale: Khimki - CSKA
10:20     Coppa Italia FINALE: Milan - Juventus
13:00     Nogomet (prijateljska utakmica): Dynamo Houston - Sociedad
14:45     Danska liga: Aalborg - Esbjerg
16:30     Car Fashion
17:00     Ruska liga: Rubin - CSKA
19:00     Turska košarka Play-off 1/2 Finale: Fenerbahce – Galatasaray LIVE
20:30     Segunda division: Nastic - Osasuna Uključenje, LIVE
22:25     Premier League: Chelsea - Leicester
00:15Leicester City Parade
01:20Nogomet (U-16) Turnir prijateljstva: Crvena zvezda - Željezničar
02:30Nogomet (U-16) Turnir prijateljstva: Partizan - Sarajevo
03:40Nogomet (U-16) Turnir prijateljstva: Dinamo - Velež
04:50Nogomet (U-16) Turnir prijateljstva: Osijek - Vardar
06:00 Košarka - Pallacanestro Play-off 1/2 Finale: Avellino - Reggio Emilia
07:30 Španjolska liga: Atletico Madrid - Celta
09:15 Premier League: Liverpool - Arsenal (3:3)
11:00 Pregled FA Cupa
11:30 NBA Inside Stuff
12:00 NBA Play-offs FINALE Zapada: Oklahoma City - Golden State
13:45 Segunda division: Alaves - Ponferradina
15:30 Ruska liga: Rubin - CSKA
17:15WTA Nurnberg FINALE
18:45 Copa del Rey FINALE: Barcelona - Sevilla
20:45 Svijet sporta magazin
21:15 ATP Uncovered
21:45 Inside Grand Prix - Monte Carlo
22:15 Nogomet (prijateljska utakmica): Dynamo Houston - Sociedad
00:00 Kineska liga: Tianjin - Jiangsu
01:45 NASCAR All-Star: Charlotte
03:45 Car Fashion
04:15 Košarka - Pallacanestro Play-off 1/2 Finale: Venezia - Emporio Armani
05:45Danska liga: Aalborg - Esbjerg
07:00AT&T Byron Nelson Day 1
10:00AT&T Byron Nelson Day 2
13:00AT&T Byron Nelson Day 3
18:00Golfing World Episode 93
19:00AT&T Byron Nelson Day 4
00:00LET Buick Invitational Day 4
03:00LPGA Kingsmill Championship Day 1
05:00LPGA Kingsmill Championship Day 2
06:20Championship Play-off 1/2 Finale: Brighton - Sheffield Wednesday
08:05Championship Play-off 1/2 Finale: Hull - Derby
09:50League 1 Play-off 1/2 Finale: Walsall - Barnsley
11:35League 1 Play-off 1/2 Finale: Milwall - Bradford
13:20League 2 Play-off 1/2 Finale: Plymouth - Porstmouth
15:05League 2 Play-off 1/2 Finale: Accrington - Wimbledon
17:35Košarka - Pallacanestro Play-off 1/2 Finale: Avellino - Reggio Emilia
19:10NBA Live
19:25Pregled NASCAR All-Star
20:30Španjolski rukomet: Barcelona - La Rioja LIVE
22:05Nogomet (U-16) Turnir prijateljstva: Crvena zvezda - Željezničar
23:15Nogomet (U-16) Turnir prijateljstva: Partizan - Sarajevo
00:35Švicarska liga: Basel - Grasshopper
02:25Segunda division: Nastic - Osasuna
04:10Premier League - Pregled sezone
20:30Segunda division: Nastic - Osasuna LIVE
Sport Klub

Sport Klub Televizija

Bulevar Zorana Đinđića 8a
11000 Beograd, Srbija

Telefon: +381(0)11/330-52-64

E-mail: office@sportklub.info

© Sport Klub 2010 - 2016