RSS RSS
Raspored Programa Sport Klub kanala  
06:00NBA - East Conference Final G4: Cleveland – Atlanta
08:00PL - Netbusters
08:30NBA - West Conference Final G5: Golden State – Houston
10:30ATP Uncovered
11:00Atletika - IAAF Diamond League: Doha
13:00Turska košarka - playoff G3: Karsiyaka – Banvit
14:30Atletika - IAAF Diamond League: Shanghai
16:30Turska košarka - playoff G3: Fenerbahce – Galatasaray
18:30NBA - West Conference Final G5: Golden State – Houston
20:45Škotski Championship – playoff FINALE (G1): Rangers-Motherwell LIVE
22:45Na današnji dan
23:00Athletix – magazin
23:30NBA Action
00:00Premier League Magazin
00:30Trans World Sport
01:30Klupske TV
02:30NBA - East Conference Final G4: Atlanta – Cleveland
04:30Španjolska liga – posljednje kolo – pregled
05:30PL - Netbusters
06:45Švicarska liga: Young Boys - Luzern
08:30Španjolska liga: Almeria - Valencia
10:15Na današnji dan
10:30Car Fashion
11:00Svijet sporta magazin
11:30Pregled League 1 and 2
12:00Trans World Sport
13:00ATP 250 Nice: Finale
14:45Turska košarka play-off 1/4finals G3: Fenerbahče - Galatasaray
16:30NBA West Finals G5: Golden State - Houston
18:15Škotska liga: Celtic - Inverness
20:00Premier League Magazin
20:30NBA Action
21:00Pregled Championshipa play-offs
21:30Turska košarka play-off 1/4finals G3: Karsiyaka - Banvit
23:15Španjolska liga: Barcelona - Deportivo
01:00Škotski play-off - FINALE (G1)
02:45Premier League: Hull - Manchester United
04:30Segunda: Las Palmas - Barcelona B  
06:00Atletika: Hengelo
08:00Škotska liga: Celtic - Inverness
09:45Championship play-off - FINALE: Middlesbrough - Norwich
11:30Košarka - Pallacanestro play-off - 1/4 finale (G5): Venezia - Cantu
13:15Euroleague magazin
13:45Ruska liga: CSKA - Rubin
15:30Pregled League 1 i 2 play-off - FINALE
16:00Austrijska liga: Salzburg - Wolfsberger
17:45Svijet sporta magazin (16)
18:15PL Netbusters
18:45CHTV News
19:00Španjolska liga: Malaga - Sevilla
20:45Trans World Sport
21:45ATP Uncovered (21)
22:15NBA Inside Stuff
22:45NBA FINALE Zapada (G5): Golden State - Houston
00:45Premier League: Arsenal - WBA
02:30Danska liga: Aalborg - Esbjerg
04:15Portugalska liga: Academica - Guimaraes
07:30Škotski playoff - 1/2 finala (G2): Hibernian – Rangers
09:15Turska košarka playoff - 1/4 finala G3: Fenerbahče – Galatasaray
10:45Ruska liga: CSKA – Rubin
12:30ATP Uncovered
13:00NBA Western Conference FINALE (G5): Golden State – Houston
14:45NBA Inside Stuff
15:15Trans World Sport
16:00Španjolska liga: Athletic Bilbao – Villarreal
17:45Premier League: Hull – Manchester United
19:30Premier League – Netbusters
20:00NBA Eastern Conference FINALE (G4): Cleveland – Atlanta
21:45NBA Action
22:15La Liga Magazin
22:45Premier League Magazin
23:15Skotski playoff - FINALE (G1): Rangers – Motherwell
01:00Car Fashion
01:30Atletika: Dijamantska liga Shanghai
03:30NASCAR: Charlotte
05:30Championship playoff -FINALE: Middlesbrough – Norwich
09:00Dubai Duty Free Irish Open Day 1/1 LIVE
14:00Wells Fargo Championship Highlights
15:00Open de Espana Highlights
16:00LET Turkish Airlines Ladies Open Highlights
17:00Dubai Duty Free Irish Open Day 1/2 LIVE
19:00Inside PGA Tour Episode 21
19:30European Tour Weekly Episode 862
20:00Crowne Plaza Invitational at Colonial Highlights
21:00Golfing World Episode 094
22:00AT&T Byron Nelson Day 1 LIVE
01:00Dubai Duty Free Irish Open Day 1
Sport Klub

Sport Klub Televizija

Bulevar Zorana Đinđića 8a
11000 Beograd, Srbija

Telefon: +381(0)11/330-52-64

E-mail: office@sportklub.info

© Sport Klub 2010 - 2015